Designed by Protein Scientists for Protein Scientists!

Usługi

Klonowanie

Oferujemy usługę klonowania i subklonowania genów syntetycznych i dostarczonych przez Klienta. Zaprojektujemy i wklonujemy geny w każdy docelowy wektor. Wszystkie konstrukty potwierdzamy sekwencjonowaniem.

Dowiedz się więcej

Produkcja przeciwciał

Oferujemy kompletną usługę produkcji przeciwciał mono- i poliklonalnych od etapu projektowania antygenu do oczyszczania. Nasza usługa przeciwciał na żądanie charakteryzuje się konkurenycjną ceną, krótkim czasem produkcji, możliwością wyboru immunizacją syntetycznym peptydem lub dostarczonym antygenem, analizą ELISA i wybraną metodą oczyszczania. Świadczymy dodatkowe usługi jak projektowanie epitopu, dodatkowym screening'iem, czy analizą Western blot.

Dowiedz się więcej

Produkcja rekombinowanych białek

Oferujemy kompletną usługę ekspresji białek w wybranym systemie bakteryjnym, owadzim, ssaczym. Modułowe ceny na testowe ekspresje, scale-up, oczyszczanie białek, znakowanie białek (15N, selen, jod) i analizy fizykochemiczne białek.

Dowiedz się więcej

Pakowanie kolumn

Oferujemy usługę pakowania kolumn laboratoryjnych HiFliQ w bardzo konkurencyjnych cenach i z dużym stopniem elastyczności. Oferta dostępna dla każdego zainteresowanego!

Dowiedz się więcej

Bestsellery