O firmie

Firma Protomnis skupia się na dostarczaniu produktów do produkcji i oczyszczania białek, krystalizacji oraz dystrybucji detergentów i lipidów dla białek błonowych. Dostarczamy na rynek produkty brytyjskiej firmy ProteinArk specjalizującej się w produkcji złóż i kolumn chromatograficznych oraz odczynników biochemicznych i elektroforetycznych. Odczynniki oraz wyposażenie niezbędne do krystalizacji zapewnia światowy lider w tej dziedzinie – Molecular Dimensions. Z kolei dzięki współpracy z Anatrace możemy zaoferować Państwu szeroką gamę detergentów i lipidów.

Protomnis we współpracy z BioServ, brytyjską firmą z ponad 15-letnim doświadczeniem, oferuje także usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, głównie z sektora biofarmaceutycznego oraz akademickiego. Oferujemy szeroki wachlarz usług od syntezy genu do produkcji i oczyszczania białek, przeciwciał i peptydów.

Co zyskujesz współpracując z nami:

  • Wsparcie merytoryczne zespołu naukowców. Jesteśmy nastawieni na bliską współpracę z naszymi Klientami, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy laboratoryjnej pomagamy precyzyjnie dobrać odpowiednie produkty i usługi do konkretnych potrzeb Klienta.
  • Konkurencyjne ceny i rabaty. Dodatkowo w przypadku zamówień powyżej 1500 PLN nie obciążamy Klienta kosztami transportu i kosztami odprawy celnej.
  • Gwarancję na usługi: no product, no fee 100%.
  • Szybkie wyceny: na zapytania otrzymane do godziny 12.00 przygotowujemy wyceny tego samego dnia roboczego.