Designed by Protein Scientists for Protein Scientists!

Elektroforeza

Barwnik Quick Coomassie umożliwia bardzo szybkie wybarwianie żeli białkowych już w 5-15 min od elektroforezy z prawie nieobecnym tłem typowym dla tradycyjnych metod bazujących na Coomassie. Dodatkowo Quick Coomassie  oferuje aż do 50 razy większość czułość niż inne szybko wybarwiające barwniki. W celu zapewnienia maksymalnej czułości żel należy barwić przez min. godzinę (25 ml barwnika na standardowy mini żel), a następnie przechowywać w destylowanej wodzie.

Barwnik Realtime stain jest rewolucyjnym barwnikiem podwójnego zastosowania: umożliwia wizualizację białek oraz jest jednocześnie specjalnie sformułowanym barwnikiem do nanoszenia próbek na żele SDS w elektroforezie (SDS-PAGE). Wyjątkowa alternatywa dla obecnych technik wybarwiania żeli dopiero po zakończonej elektroforezie: dodaj po prostu Realtime stain do próbki, zdenaturuj cieplnie, a następnie obserwuj pojawianie się białek już w czasie 5-10 minut od początku elektroforezy. Prosty protokół Realtime stain oferuje dodatkową możliwość optymalizacji i dostowania wydajności wiązania z możliwością utworzenia własnego unikatowego wybarwionego standardu mas.

Tabletki Elite Agarose wymagają jedynie wody do przygotowania żelu agarozowego! Dostępne w czterech formatach są idealne to rutynowej elektroforezy kwasów nukleinowych.

Bestsellery